Маркет На БИС  »  Ремонт квартир и домов (внутренний)  »  Ремонт 1 кімнатних (однокімнатних) квартир  »

Дніпро: бюджетний ремонт старої однокімнатної хрущовки з переплануванням у квартиру-студію



 
 
Дивіться відео-презентацію
даного бюджетного ремонту старої однокімнатної хрущовки з переплануванням у квартиру-студію, а також інші наші ремонти 1-кімнатних квартир у Дніпрі та Україні:
   
Звертайтеся до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання за темою ремонту однокімнатної або будь-якої іншої квартири або будинку в Вашому конкретному випадку, запрошуйте на об'єкт визначитися з більш точної ціною і термінами робіт:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 
Дивіться фото
деяких бюджетних і дизайнерських ремонтів однокімнатних квартир, виконаних нами в Дніпрі та Україні:
 

  
  
 
 
Дивіться орієнтовний кошторис
даного бюджетного ремонту однокімнатної квартири-хрущовки з переплануванням в квартиру-студію:
 
 
  
 
ВСТУП
 
Ось така убита кутова однокімнатна хрущовка на першому поверсі в дуже старому будинку постала перед нами для повної перепланування в квартиру-студію і ремонту в самій-присамая бюджетної версії. Більш того - потрібно було вкластися в один місяць, так як замовнику потрібно було їхати за кордон.
 
 
 
Взагалі бюджетних ремонтів квартир у нас останнім часом стало більше, ніж дорогих дизайнерських, тільки бюджетні ремонти особливо і нецікаво показувати через їх тривіальності, але цю стару хрущовку з переплануванням вирішили вам показати.
 
Хоч це і одна з найперших хрущовських будівель в СРСР, але вона добре викладена з нормального червоної цегли. Чи не з силікатної цегли і не з холодних залізобетонних плит. Стіни товсті. Так що така хрущовка буде міцніше багатьох сучасних новобудов.
 
З досвіду ремонтів в новобудовах в різних містах України цілком відповідально можемо заявити, що купити квартиру в радянській багатоповерхівці - це буде куди надійніше, ніж у багатьох сучасних новобудовах. Хоча робити ремонт в новобудовах куди приємніше через відсутність етапу демонтажних робіт і вивезення сміття.
 
Ремонт, зрозуміло, без хоча б якогось дизайн-проекту, тому ми спільно з господарем на ходу вирішували, які матеріали купувати, виходячи з бюджету і наявності на складах самих недорогих матеріалів. Ну і так як ремонт був скорострільним, то доводилося закуповувати все те, що було на Будбази в наявності і найдорожче.

 
ПЕРЕПЛАНУВАННЯ
 
Планування було приблизно таким - це ж типова стандартна кутова однокімнатна хрущовка. Тому в залі два вікна - одне (більшого розміру) виходить у двір, а друге (трохи менше) - це торець будинку.
 
 
 
Всі перестінки були демонтовані, тому як це не несучі стіни, вони без проблем прибираються. І вийшов порожній і вільний для творчої думки квадрат. Робимо тепер з гіпсокартонної системи ванну з туалетом зі зміщенням в сторону прихожки. Тобто передпокій буде ще вужче, ніж була раніше, щоб збільшити розмір і санвузла, і кухні. Санвузол був 2,9 м2, а став 3,5 м2. Це, звичайно, не таке велике збільшення, але в квартирці загальною площею 31 кв.м кожний сантиметр на рахунку!
 
 
 
Наше головне завдання в даному ремонті - додати корисного життєвого простору. Ось і вирішуємо поставлену задачу.

 
ПОЧАТОК РЕМОНТНИХ РОБІТ
 
Прибираємо вікно з торця будинку. Все одно воно з північного боку і буде тут третім зайвим, тому як це ж студія тепер, і додаткове світло буде давати кухонне вікно.
 
 
Ось уже на фото прибрали перестінки. Сміття вивезли два ЗІЛа.
 
 
 
Як тільки були прибрані всі Перестенко і вивезено сміття, важко сказати, що ми почали робити по-перше, що по-друге і по-третє... Практично одночасно кожен майстер паралельно з іншими майстрами виконував свою частину роботи.
 
Ось електрик почав свою роботу... Ось уже й вікно закладено за допомогою газоблоків із застосуванням монтажної піни... Ось уже на підлогу частково вкладаються плити ОСБ і гіпсокартонні роботи повним ходом йдуть - зведений санвузол, закриті гіпсокартоном всі стіни... Ось уже гіпсокартон зашпаклювати...
 
 
 
Це роботи всередині санвузла виробляються - обрізана стара рушникосушка і укладається кахель на стіни...
 
 
 
В цей же час стіни готуються під поклейку шпалер, а вхідні двері вже утеплені пінопластом...
 
 
 
Стіни у ванній кімнаті вже облицьовані кахельною плиткою і майстер приступив до укладання кахлю на підлозі... А ось вже і під ванною ніша закладена кахлем...
 
 
 
Вже готовий фартух на кухні і вся підлога вкрита ОСБ плитами, тобто повністю готова під укладання ламінату... Почали укладання ламінату...
 
 
 
Ну а тепер прогуляємося по вже готовому ремонту.
 
 
ПІДЛОГА
 
Так як будинок з високим цоколем і сухим підвалом, стара підлога, незважаючи на перший поверх, на рідкість виявилася сухою та ще абсолютно цілою, а також рівною за рівнем, тому на етапі ремонту підлоги господар квартири істотно заощадив. Просто пощастило людині з квартирою в плані підлоги.
 
Ми поклали на існуючу дерев'яну підлогу хороші ОСБ плити 18 мм, всі щілини задули піною, а зверху облицювали ламінатом. Ламінат бюджетний, але досить гарний на вид. Дуже точна імітація волокон деревини і навіть злегка прощупується фактура деревини. Приємний колір. Зрозуміло, доведеться акуратно його експлуатувати - без особливого фанатизму мити підлогу (тобто не драїти, як палубу) і не ходити по ньому на тонких шпильках.
 
 
 
Підлоговий плінтус - самий звичайний пластиковий, дешевий, але добре за кольором підібраний.
 
 
СУМІЩЕНИЙ САНВУЗОЛ
 
Ну а в санвузлі, зрозуміло, була зроблена нова спеціальна стяжка під кахельну плитку. Плитка для підлоги світла, під зістарене (або постаріле) дерево. Начебто імітація під старий світлий дерев'яний паркет. Симпатичненько так з вигляду. А головне - неслизька підлога вийшов, що дуже важливо для ванної кімнати.
 
 
 
Для стін в цій ванній, поєднаної з туалетом, підібрали плитку під мармур в схожому колірному тоні з підлоги плиткою. На прохання господаря, не досягали симетрії в укладанні плитки на стінах санвузла, щоб уникнути будь-яких залишків. Тобто не центрували плитку так, щоб по краях були однакові обрізки плитки. Ось, навіть зовсім маленькі відрізки в кутку ... Ніяких відходів плитки не залишилося.
 
 
 
Сушарка для рушників тут буде потім, коли людина визначиться і буде готова його купити. Просто зараз через нього проходить опалення будинку, тому ось так тимчасово прикрутили трубу.

Унітаз невеликий, один з недорогих, але відмінно вписується в такому маленькому санвузлі.

Тут одного разу буде якась раковина з тумбочкою. Через непродуманість деталей в дизайні ванної та туалету, розетку довелося встановлювати практично навмання, куди замовник тицьнув пальцем.

Витяжка досить потужна для такої маленької площі санвузла, проблем з надмірною вологістю не буде.
 
 
 
Нішу під ванною закрили таким же кахлем, що і на підлозі. Тільки для обслуговування, для ревізії сантехніки вставили невеликий пластиковий люк.
 
 
 
Ванна акрилова, тому що металеві ванни людині не подобаються. Та й сильно гримлять вони, потрібно обесшумлівать їх додатково і утеплювати.
 
 
 
Стеля у ванній - білий натяжна глянець з одним точковим світильником, але досить яскравим. У приміщенні дуже світло. Ну і плюс те, що все тут в світлих тонах - і стіни, і підлогу, і стелю, і двері - такі симпатичні дерев'яні двері з масиву сосни.
 
 
 
Хоч і бюджетний ремонт, але за колірним рішенням нам і самим все сподобалося в цій квартирі, хоч все вирішувалося буквально на ходу, по ходу ремонту в швидкісному режимі.
 
 
СТІНИ
 
Всі стіни вирівнювалися гіпсокартоном. Тут не такі вже й криві стіни були, що вельми рідко зустрічається. Зазвичай такі безпроблемні стіни вирівнюються мінімальним шаром маякової штукатурки в пару сантиметрів, але все одно, при прорахунках виявилося, що гіпсокартон виходить дешевше. А цей ремонт у нас - дуже і дуже бюджетний ремонт плюс швидкісний.
 
 
 
Дві зовнішні стіни, відповідно до планів господаря, будуть утеплятися зовні пінопластом, коли потеплішає, тому закладене газоблоками вікно закриється утеплювачем.
 
 
 
ВІКНА
 
Вікна тут встановили самі бюджетні - трикамерний профіль Steko з енергозберігаючим склопакетом. За стандартом - з однією поворотно-відкидною створкою. Вони непогано працюють, тому що якісно встановили - акуратно і грамотно. Від якості встановлення залежить якість роботи вікон і термін їх служби. Тому що якщо кривими руками встановити вікна хоч навіть і з самого крутого, найдорожчого профілю, то довго такі вікна не прослужать.
 
 
 
Решітки ці тут уже стояли зі старими вікнами, ми їх не чіпали, не перевстановлювали. То вже при зовнішньому утепленні доведеться щось вирішувати з ними, щоб добре утеплити зовнішні укоси.
 
Підвіконня теж по найнижчій ціновій планці, хоча досить міцні, і при дбайливої експлуатації прослужать дуже довго. Хрущовка цегляна, стіни товсті, тому і підвіконня досить широке. Але без великого вильоту, щоб не перекривати до вікон доступ теплого потоку повітря від радіаторів.
 
 
 
Відкоси, як і стіни, акуратно виконані з гіпсокартону, тільки не шпалерами покриті, а пофарбовані білою водоемульсіонкою.
 
 
ОПАЛЕННЯ / РАДІАТОРИ
 
Радіатори хороші - біметалеві, до речі, не самі бюджетні. А ось крани для регулювання подачі гарячої води в радіатори застосували самі звичайні.
 
 
 
До речі, такий спосіб підключення радіаторів опалення дозволяє навіть в опалювальний сезон проводити їх заміну або промивання. Наприклад, перекрили крани для подачі теплої води в радіатори, відкрили магістральний кран, щоб не перекривати опалення в інших квартирах з цього ж стояку, і знімаєте свій радіатор для заміни або промивання. Потім назад поставили радіатор, перекрили магістральний кран і відкрили крани для подачі теплої води в радіатор. І тепла вода пішла через ваш радіатор в інші квартири з цього ж стояку.
 
Труби поліпропіленові, 3/4 дюйма. Господар не захотів ховати їх в стіну, щоб не здорожувати вартість робіт з встановлення та підключення радіаторів опалення. Навіть не захотів ставити додаткові кріплення для вирівнювання труб (вони не дуже рівні через свою м'якості). Тим більше, що він планує повісити суцільні штори, які будуть закривати і обидва вікна, і всю стіну. І труби не будуть в поле зору. Ну і ще він переконаний, що від таких товстих труб буде надходити додаткове тепло. Тому все так і зробили за його бажанням.
 
 
 
У плані гарячої води - тут буде встановлена нова газова колонка. Ось газовий кран під неї ... Отвори під витяжку заховані під шпалерами, господар сам їх розкриє, коли буде встановлювати колонку і витяжку над газовою плитою.
 
 
 
ШПАЛЕРИ
 
Шпалери поклеїли хороші, безшовні, ширина рулону 1 метр. Красиво поклеєні, грамотно і професійно, як і належить. Два різних малюнка шпалер застосували, але в споріднених тонах з ламінатом на підлозі і кахлем на фартусі в кухні.
 
 
 
Як бачите, для кухонного фартуха підібрали яскравий кахель з малюнком під цеглинки трьох кольорів. Ну дуже гармонійно все вийшло підібрати в плані кольору, незважаючи на дуже стислі терміни для роздумів. Ми тут на цьому об'єкті практично ночували, щоб укластися в заданий термін.

 
ДВЕРІ
 
Двері в санвузол - це б / у дерев'яні двері з масиву сосни. Її надав сам замовник. Ми тільки обробили її та пофарбували. Залишилося тільки замочок новий нормальний вставити з баранчиком, але це замовник взяв на себе. Так що є родзинка в цій бюджетній однокімнатній квартирі-студії - дерев'яні двері з дерев'яними наличниками!
 
 
 
Вхідні металеві двері залишили старі та зі старим замком. Це не найважчі двері, так як товщина металу всього 1,8 мм, але все ж металеві. Ми її просто облагородили, утеплили пінопластом і облицювали внутрішню сторону ламінатом - тим же самим, що і на підлозі. Досить естетичний вигляд отримали в результаті.
 
 
 
Прихожа, хоч і дуже вузька, але дуже гармонійна і приємна на вигляд. Двох яскравих точкових світильників цілком вистачає, щоб тут було дуже світло.

 
СТЕЛІ
 
Стеля натяжна біла глянцева, однорівнева. Цей варіант стелі хоч і самий бюджетний, але найпопулярніший не тільки при бюджетних ремонтах квартир або будинків, а й навіть при дизайнерських. Скажімо так, подібна стеля натяжна є вже практично класикою жанру.
 

 
Пара світлодіодних світильників на кухні дає досить яскраве світло, хоча, судячи з усього, ще буде додаткове підсвічування над робочою кухонної поверхнею. А також над диваном і кріслами будуть настінні бра. Люстра, зрозуміло - це теж такий собі бюджет-бюджет...
 
 
 
Технологічну щілину між натяжною стелею і стінами віддекорували шнуром біло-сріблястого кольору. Це один з найпопулярніших засобів обробки стелі по периметру - красиво, швидко і недорого.
 
 
ЕЛЕКТРИКА
 
На основній стіні розетки передбачені для майбутніх світильників по обидва боки майбутнього дивана з кріслами. Також передбачена розетка під майбутній кондиціонер (це ж стіна торця будинку, за нею можна встановити зовнішній блок кондиціонера). Є навіть розетка внизу на всякий випадок, невідомо, навіщо, клієнт попросив - ми зробили. Ну а електрощит зовсім маленький і простенький ... І під ним внизу поруч з вимикачем освітлення прихожки розетку змонтували.
 
 
 
Над входом в квартиру на сходовій площадці поставили автомат, це теж за запитом ... В перспективі може й інтернет буде заведений в квартиру, але на даному етапі такого запиту не було ...

Розетки в зоні кухні на всякий випадок з великим запасом потужності, тобто з великим перетином проводу. Розетка в самому верху під витяжку є і внизу під газову піч з освітленням.
 
 
 
Трохи дивно і не дуже зручно, що вимикач освітлення в санвузлі встановлено зліва, а не справа від дверей, але господар так бачив дизайн своєї квартири. Йому не хотілося два вимикача встановлювати поруч. А ось по обидва боки дверей, на його думку - це в самий раз, щоб симетрія була. Це прямий доказ того факту, що ремонт вашої квартири або будинку краще і грамотніше робити по заздалегідь ретельно і детально продуманому дизайн-проекту. Але що ж, БЮДЖЕТНИЙ ремонт є БЮДЖЕТНИЙ ремонт.
 
 
 
Якраз завтра буде рівно місяць, відведений нам під всі необхідні роботи, і клієнт прийде приймати роботу. Потім знову поїде "за кордон" і через якийсь час, після повернення, буде далі вирішувати, які меблі буде, які карнизи і штори, яка кухня буде і газова плита, яка мийка та змішувачі, яка колонка газова і витяжка, яка раковина і тумбочки в ванній кімнаті, який полотенцесушитель і вся інша побутова техніка і т.д...
 
 
ОРІЄНТОВНИЙ КОШТОРИС
 
Для того, щоб ви могли приблизно прицінитися, якщо вам потрібно щось подібне зробити, то дивіться орієнтовний кошторис даного бюджетного ремонту однокімнатної квартири-хрущовки з переплануванням в квартиру-студію. Ціни вказані на момент січня 2021 року.

 

 
Ну і неодмінно звертайтеся до нас в Дніпрі за послугами ремонту вашої квартири, будинку або офісу, телефонуйте в будь-який зручний вам день, задавайте питання, кличте подивитися обсяг робіт і поговорити про терміни і персональної ціною для Вас:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 

699