Маркет На БИС  »  Утепление и теплоизоляция  »  Утеплення / теплоізоляція підлоги  »

Дніпро: Приклад утеплення підлоги в старій квартирі монолітним пінобетоном - нашим обладнанням 
 
Дивіться коротке відео
по темі утеплення / теплоізоляції підлог нашим якісним і ефективним монолітним пінобетоном у Дніпрі та Україні:
   
 
Звоните в Днепре в любой день с 8-00 до 20-00 по вопросам утепления Вашего пола нашим качественным монолитным пенобетоном в Вашем конкретном случае:
 
 
 
Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
  

 
 
 
 
Дивіться приклад утеплення підлоги
монолітним пінобетоном у старій квартирі на третьому поверсі
 
 

 
 
Тут господарі вирішили зробити ремонт з переплануванням у студію і, природно, необхідно було замінити підлогу. А улаштування підлог у квартирах цього старого будинку схематично ось таке:
 
 
 
Ось ці дерев'яні бруси - це якби-то лаги, на яких лежать дуже старі скрипучі підлогові дошки. Під дошками - порожнечі, в яких засипане різне будівельне сміття.

Зрозуміло, будівельники демонтували дошки, вичистили сміття та відразу покликали нас заповнити пустоти нашим екологічним утеплювачем - монолітним пінобетоном марки D200:
 
 
 
 
Ніяким іншим матеріалом всі питання з даною підлогою одномоментно та максимально вигідно вирішити не вийшло б. А цих питань було цілих шість:
 
- заповнити пустоти між балками;
- утеплити підлогу;
- не навантажувати міжповерхове перекриття;
- домогтися достатньої міцності, щоб не застосовувати ОСБ плити;
- вписатися в скромний загальний бюджет ремонту квартири;
- все зробити в найкоротші терміни (ми впоралися за 3 години).
 
 
Далі поверх пінобетону (після його висихання за пару днів) буде зроблена стяжка, тому як пінобетон досить легкий матеріал, і ходити по ньому небажано. А зверху на стяжку вже можна укладати паркет, ламінат або стелити лінолеум.
 
 
 
 
Ось таку саму звичайну поліетиленову плівку ми поклали під пінобетон у якості пароізоляції. І ось уже майже все гарненько залито. Тепер підлога буде тепла, надійна та довговічна.
 
 
 
Якщо у Вас подібна ситуація зі старою підлогою, то ось так її можна грамотно вирішити. Працюємо ми нашим запатентованим обладнанням, щоб отримати якісний монолітний пінобетон з найкращими показниками як матеріалу для утеплення.
 
 
 
Якщо Ви серйозно займаєтеся темою будівництва та ремонтів квартир і будинків, то таке обладнання мати досить вигідно, щоб постійно не звертатися до нас або до когось ще за сторонньою допомогою. Ми під замовлення виготовляємо таке обладнання, до того ж під Ваші індивідуальні запити, під необхідну Вам продуктивність (потужність), під різну напругу і так далі. Навчаємо, супроводжуємо та поставляємо витратні матеріали.
 
 
Телефонуйте, пишіть, ми на зв'язку в будь-який день:
  
 
 
Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
  
  

343