Дизайн інтер'єру квартир, будинків, офісу, магазину, кафе, ресторану: Дніпроhttp://nabis.com.ua/diz1/interer_diz_b.jpg
 
 
Дивіться тематичні розділи за темою дизайну інтер'єрів у Дніпрі/Дніпропетровську та Україні:
 

000

000
 
000
 
З питань створення дизайну інтер'єру та його реалізації телефонуйте в Дніпрі/Дніпропетровську в будь-який день з 8-00 до 20-00:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
  
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
  
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
  
  
Креативний дизайн квартир і будинків з елементами ділового інтер'єру дизайну офісів і магазинів у Дніпрі/Дніпропетровську

 
Наше рідне місто Дніпропетровськ завжди було першовідкривачем, центром в області нових ідей і тенденцій. Хочемо представити на розгляд всіх жителів Дніпропетровська новий перебіг у сучасному дизайні квартир і будинків - використання в домашньому житлі елементів інтер'єру бізнес-стилю, який раніше застосовувався тільки для дизайну офісів і магазинів. Поява такого напрямку пов'язана зі зміною світогляду людей, які приймають динамічність і активність як належне, і більшу частину свого життя проводять на роботі.

Вони звикають до цього, вони люблять працювати і викладатися по-повній і тому хочуть привнести діловий стиль, в якому відчувають себе максимально комфортно, в свої будинки і квартири. Але це не просто працюючи атмосфера, це нестандартна форма розслаблення, яка приходить на зміну пасивному лежанню на дивані перед телевізором.
 

 
Такий інтер'єр є мінімалістичним і в чомусь навіть суворим. Його відрізняє чіткі прямі лінії і кути правильної геометричної форми, приглушена колірна гамма, відсутність таких аксесуарів, як люстри, килими і м 'які меблі з подушками. Але такий дизайн інтер'єру квартир і будинків по-своєму дуже цікавий!
 
 

Він чітко розділяє приміщення на зони для праці та відпочинку. Освітленню відводиться важлива роль, світильники вибираються в основному точкові або з чіткими формами. Загалом, точно без абажурів, які збирають пил) Такий дизайн інтер'єру квартир і будинків тільки віддалено нагадує інтер'єр офісу або інтер'єр магазину. А ті, хто його критикують, не розуміють головну фішку! А вона в тому, що такий стиль абсолютно вільний від обивательських стандартів затишку і умовностей розслаблення на диванах. Цей незвичайний дизайн інтер'єру для незвичайних, зібраних і цілеспрямованих людей. І простір у ньому ергономічний, чітко вивірений, дуже грамотно розпланований і абсолютно вільний! Адже ніхто не любить нагромаджень.
 

Наша фірма також розробляє в Дніпропетровську дизайн інтер'єру офісу, магазину та інших службових будівель. Ваші здорові амбіції ми втілимо в нестандартному дизайні інтер'єру.
 

Ми вміємо чути наших клієнтів, тому дизайн інтер'єру Вашого магазину або офісу в Дніпрі/Дніпропетровську стане прямим відображенням Вашого бачення успіху.
 
 
З питань створення дизайну інтер'єру та його реалізації телефонуйте в Дніпрі/Дніпропетровську в будь-який день з 8-00 до 20-00:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
  
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
  
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram