Приватне будівництво будинків, квартир, будівель: Дніпро, Україна
 
 
Дивіться тематичні розділи за темою приватного будівництва та ремонтів у Дніпрі та Україні:
 
  • Алмазна різка бетону, стін
  • Алмазне буріння / сверління
  • Демонтаж стін і перегородок
  • Дизайн фасадів і фасадний декор
  • Монолітне капітальне будівництво
  • Укладання кахлю
 
 
З усіх питань щодо будівництва в Дніпрі та Україні телефонуйте в будь-який день з 8-00 до 20-00:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
  
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
  
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
  
  
  
Приватне будівництво в Дніпрі та Україні або сучасний Домобуд


 
За часів Радянського Союзу наші бабусі і дідусі встигли побудувати будинки і отримати квартири від держави. І це все вони залишили нам у спадок. Але, ці будинки і квартири вже дуже старі і відживають своє... Всьому в цьому світі є свій термін. Ми отримали свою спадщину і дбайливо її зберігали і використовували. Часом і понині перебудовуємо, ремонтуємо ці старі будинки і продовжуємо в них жити. Тому що в ті часи будівництво квартир "хрущовок", "брежнєвок", "сталінок" велося в широких масштабах і було доступно кожному.

І нехай квартири, будинки, будівлі тоді будувалися швидко, часом без урахування комфорту подальшого проживання в них людей, але найголовніше - будівництво велося повним ходом!!! І у людей були шанси просто так отримати квартиру або організація допомагала будувати будинок своїм співробітникам. Але ось тільки не можна нескінченно реконструювати цю стару нерухомість! При новому будівництві в Дніпропетровську, ми зносили будинки, на цеглинах яких стояло клеймо 1920 року і раніше!
 

Настав час нового домобуду. Настав час нашому поколінню в Україні внести свій внесок у будівництво квартир, будівництво будинків, будівництво будівель, які ми залишимо своїм дітям і онукам!

Тому, коли наша фірма тільки створювалася, місією її стало будівництво за найновішими технологіями, постійне навчання і розвиток своїх співробітників. Будівництво квартир, будинків, будівель - яке було б доступним і ергономічний. Все найновіше в архітектурі та будівництві в Дніпропетровську та Україні ми втілюємо в життя! Ми просувалися на ринку будівельних і ремонтних послуг не ціною реклами, а ціною наших досягнень у будівництві, репутації та відгуків наших клієнтів.
 

 
Наша фірма виконує будівництво квартир, будинків, котеджів, особняків, промислових будівель в Україні та Дніпропетровську. Також нашим профілем є приватне будівництво невеликих об 'єктів: дач, басейнів, альтанок тощо.
 
 
Виконуємо всі види проектно-монтажних і ремонтних робіт. Оцініть наш стиль, нашу якість, наше ставлення і наше перспективне бачення, замовивши приватне будівництво квартир, будинків, будівель і будь-яких інших об 'єктів в Дніпропетровську і по Україні у наших професіоналів.
 
  
З усіх питань щодо будівництва в Дніпрі та Україні телефонуйте в будь-який день з 8-00 до 20-00:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
  
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
  
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram