Маркет На БИС  »  Стелі  »  Натяжні стелі  »

Дніпро: Бежеві натяжні стелі 
 
Дивіться наші короткі відео
по темі бежевих натяжних і комбінованих стель у Дніпрі та Україні:
 
 
 

 
 
Звертайтеся до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання по темі бежевих або будь-яких інших стель натяжних і комбінованих, попередньо прицінюйтеся, наскільки це може вийти в телефонному режимі:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
  
  
  
  
Дивіться деякі фото
прикладів бежевих стель натяжних і комбінованих, встановлених у квартирах, будинках, офісах наших клієнтів у Дніпрі та Україні:
 

 
  
  
  
Бежеві натяжні стелі - найпрактичніші
  
Бежеві натяжні стелі не такі універсальні, як білі (тобто, не з усіма кольорами добре поєднуються), зате більш практичні з точки зору застосування їх, наприклад, в кухнях. Якщо в кухні встановити білу стелю, то його доведеться частіше протирати від газової кіптяви, ніж бежевий. Тому що колір сажі від газу має жовтувато-бежевий відтінок, що практично непомітно на фоні бежевого натяжного полотна.

І в санвузлах прекрасно бежевий колір застосовується, не кажучи вже про коридори, спальні та навіть вітальні. Особливо для магазинів, кафе та офісів часто замовляють бежеві стелі. Тому що бежевий колір не такий маркий, як білий, і догляд за ним значно простіше. Тому й вважається бежева стеля найпрактичнішою. Хоча, так би мовити, по світлості тону поступається тільки білим стелям.

Якщо з точки зору дизайну дивитися, то бежева стеля трохи м'якша за контрастом, ніж біла. Тому з коричневими тонами стін буде краще гармоніювати, м'якше.

Ну і по статистиці ми бачимо, що бежеві та білі натяжні стелі у нас замовляють в 90% випадків. А всього лише 10% припадає на всі інші кольори з досить великої кольорової палітри.

Але, в будь-якому випадку, тільки Вам вирішувати, який колір натяжної стелі для Вас буде краще і практичніше за все. Наше завдання - виконати Ваше замовлення максимально якісно та швидко, до того ж за найвигіднішою для Вас ціною. Звертайтеся, ми на зв'язку в будь-який зручний Вам день:
  
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 


 

 
 
Ціна залежить від обсягів робіт, від складності дизайну стелі, від термінів виконання робіт, тому обов'язково зателефонуйте, розкажіть вихідні умови, покличте на свій об'єкт особисто оцінити ситуацію та зробити виміри, а тоді вже вийде озвучити більш-менш точну підсумкову ціну послуг з виготовлення стелі в конкретно Вашому випадку!
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
  

261