Маркет На БИС  »  Стелі  »  Натяжні стелі  »

Дніпро: Дворівневі / двох'ярусні натяжні стелі 
 
Дивіться наші короткі відео
по темі дворівневих стель у Дніпрі та Україні:
 
 
 

 
 
Звертайтеся до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання по темі дворівневих стель натяжних і комбінованих, попередньо прицінюйтеся, наскільки це може вийти в телефонному режимі:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 
Дивіться деякі фото
прикладів дворівневих натяжних і комбінованих стель, встановлених у квартирах, будинках, офісах наших клієнтів у Дніпрі та Україні:
 

 
 
 
 
Дворівневі / двох'ярусні натяжні стелі
  
Двоярусні (або дворівневі) стелі бувають двох типів - повністю натяжні (коли обидва рівня робляться з натяжного ПВХ полотна) та комбіновані (коли один рівень робиться з гіпсокартону, а другий - натяжним ПВХ полотном.

Важко сказати, які дворівневі стелі у нас частіше замовляють - повністю натяжні або комбіновані, але деякі особливості того чи іншого типу є.

Наприклад, якщо у Вас в приміщенні вже зроблений ремонт, і вам треба більш-менш чисто та швидко виконати роботи по ремонту стелі, то гіпсокартонні роботи проводити не вийде. Тому що робота з гіпсокартоном - це більш пильна робота і притому довше за часом і дорожче по грошах. Тому тут найоптимальніший варіант - обидва рівня зробити натяжними.

А якщо Вас не тисне бюджет і не піджимає час, то, звичайно, гіпсокартонний варіант другого рівня - це саме те! Ну і гіпсокартон краще дозволяє зробити певні дизайнерські навороти на двоярусній стелі. Повністю натяжна дворівнева стеля має деякі обмеження для польоту дизайнерської фантазії.

Припустимо, ось такий дизайн дворівневої стелі технічно легше здійснити за допомогою гіпсокартону. А якщо дизайн двох'ярусної стелі простіше, наприклад, як ось такі варіанти, то можна зробити все це натяжними полотнами, притому, зрозуміло, в кілька разів швидше і дешевше.

У будь-якому випадку, звертайтеся до нас за подібними стелями. Ми неодмінно допоможемо Вам визначитися з оптимальними рішеннями у Вашому конкретному випадку. І за ціною домовимося, щоб Вам було вигідно.:
  
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 
 

 
 
Ціна залежить від обсягів робіт, від складності дизайну стелі, від термінів виконання робіт, тому обов'язково зателефонуйте, розкажіть вихідні умови, покличте на свій об'єкт особисто оцінити ситуацію і зробити виміри, а тоді вже вийде озвучити більш-менш точну підсумкову ціну послуг з виготовлення стелі в конкретно Вашому випадку!
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 

371