Маркет На БИС  »  Стелі  »  Натяжні стелі  »

Дніпро: Натяжні стелі для кухні 
 
Дивіться наші короткі відео
за темою стель для кухні в Дніпрі та Україні:
 
 
 

 
 
Звертайтеся до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання по темі стель для Вашої кухні, попередньо прицінюйтеся, наскільки це може вийти за телефоном:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
  
  
  
  
Дивіться деякі фото
прикладів наших стель для кухні, встановлених в квартирах і будинках наших клієнтів у Дніпрі та Україні:
 

  
  
  
  
Натяжні стелі на кухні. Що кажуть відгуки людей?
 

Головне питання до натяжних стель із ПВХ плівки - їх стійкість до газової кіптяви та випаровуванням від приготування їжі. Але з нашого багаторічного досвіду відповідально можемо заявити, що більш практичної стелі для кухні, ніж натяжна з ПВХ полотна, поки просто не існує на ринку ремонту стель.

 

На підставі багатьох відгуків можемо резюмувати наступне. Перше. Протирати стелю миючими засобами над варильною поверхнею плити досить одного разу на місяць. І то, це стосується тільки білих стель. Якщо це буде бежевий тон, то можна і рідше протирати.

 

Друге - це той факт, що глянсове полотно в обслуговуванні легше, ніж матове або сатинове. Це тому, що глянсова поверхня не має пористості, тому і витирати її простіше.

 

Третє - бежеві відтінки вимагають до себе меншої уваги, ніж чисто білі або темні кольори. Справа в тому, що колір газової кіптяви і жирових нальотів дуже близький до бежевого кольору.

 

Четверте - натяжна стеля на кухні абсолютно не вбирає ніякі запахи, на відміну від гіпсокартонних або просто оштукатурених стель. Провітрили кухню - і всі справи! Якщо навіть в кухні цілий день смажили рибу та весело всі разом викурили кілька пачок сигарет, запах не вбереться в ПВХ плівку.

 
 
 
 
Звертайтеся до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання по темі встановлення натяжної стелі на Вашій кухні, попередньо прицінюйтеся, наскільки це можливо зробити за телефоном:
  
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
  
 
 
 

 
 
Ціна залежить від обсягів робіт, від складності дизайну стелі, від термінів виконання робіт, тому обов'язково зателефонуйте, розкажіть вихідні умови, покличте на свій об'єкт особисто оцінити ситуацію та зробити виміри, а тоді вже вийде озвучити більш-менш точну підсумкову ціну послуг з виготовлення стелі в конкретно Вашому випадку!
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
  

291