Маркет На БИС  »  Стелі  »  Натяжні стелі  »

Дніпро: Сині, голубі / блакитні натяжні стелі 
 
Дивіться наші короткі відео
по темі синіх і блакитних стель натяжних і комбінованих у Дніпрі та Україні:
 
 
 

 
 
Звертайтеся до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання по темі натяжних або комбінованих стель, як синіх і блакитних, так і будь-яких інших кольорів, попередньо прицінюються, наскільки це може вийти в телефонному режимі:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
  
  
  
Дивіться деякі фото
прикладів синіх і блакитних стель натяжних і комбінованих, встановлених в квартирах, будинках, офісах наших клієнтів у Дніпрі та Україні:
 

 
 
 
 
Сині, блакитні натяжні стелі - характеристика кольору
  
Кожен колір має свою хвильову частоту певної сили, певної потужності. А будь-яка частота - це енергія, так чи інакше впливає на все навколишнє.

Наприклад, якщо Ви перебуваєте в приміщенні, де багато синього, то у Вас і стан відповідний. Тобто, швидше за все, у Вас буде якийсь діловий настрій або бажання подумати, поміркувати. Ніякої особливої ​​романтики синій колір стелі, або в цілому синій колір інтер'єру приміщення, не викличе у Вас. Тобто думати про ті ж плотські насолоди у Вас не вийде. Синій більше зосереджує Вас на розумових процесах. А в справах втіхи думи думати і думки мислити не зовсім доречно.

І блакитний - колір чистого ясного неба - це скоріше колір для виклику якогось піднесеного стану, колір для більш кращого прийняття якоїсь високочастотної інформації. Але не для чогось низькочастотного служить блакитний колір, не для агресії, не для активних фізичних дій. Блакитний може занурити Вас у далекі й високі мрії, але не спонукати до активізації на фізичному рівні.

Звідси робіть висновок: у спальнях подружжя фертильного віку синю стелю ніяк не бажано встановлювати. Це у вітальнях або залах ще куди не йшло, у ванній, в санвузлах синій можна використовувати, щоб подумати про щось серйозне, сидячи на унітазі ...

Також в офісах особливо добре застосовувати синю стелю.

Звичайно, важливо враховувати Вашу природну частотну характеристику. Це означає, що якщо Ви фізіологічно відповідаєте частотам синього кольору (або блакитного), то Ви будете любити цей колір, Вам буде дуже комфортно в усьому синьому (або блакитному) і серед усього синього (або блакитного).

Однак, іншим членам Вашої родини синій (або блакитний) може не підходити по відчуттях. Тому не думайте тільки про себе, коли замовляєте синю або блакитну стелю в своїй квартирі, будинку або офісі. Але якщо Ви, все-таки, дуже хочете синю або блакитну стелю, то застосовуйте цей колір не повністю, а фрагментарно, частково, в поєднанні з іншими відповідними тонами.

Звичайно ж, звертайтеся до нас за допомогою при виборі натяжної стелі, запрошуйте до себе на заміри для більш предметного спілкування і домовленостей щодо максимально вигідної для Вас ціни. Ми завжди на зв'язку в будь-який день.:
  
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 
 

 
 
Ціна залежить від обсягів робіт, від складності дизайну стелі, від термінів виконання робіт, тому обов'язково зателефонуйте, розкажіть вихідні умови, покличте на свій об'єкт особисто оцінити ситуацію і зробити виміри, а тоді вже вийде озвучити більш-менш точну підсумкову ціну послуг з виготовлення стелі в конкретно Вашому випадку!
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 

233