Маркет На БИС  »  Утепление и теплоизоляция  »  Утеплення квартир  »

Дніпро: утеплення стін / фасаду термопанелями - теплими плитками Поліфасад - ціна і нюанси 
 
Дивіться коротке ВІДЕО
по темі "Дніпро: утеплення стін / фасаду термопанелями - теплими плитками Поліфасад - ціна і нюанси":
   
 

  
  
Звертайтеся до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте питання по темі утеплення Поліфасадом в Вашому випадку, запрошуйте на обстеження Вашого об'єкту утеплення для більш предметної розмови про ціну і терміни робіт:
 
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 
Дивіться ФОТО / ВІДЕО галерею
деяких наших об'єктів утеплення Поліфасадом у Дніпрі та Україні:
 

 
 
 
 
Утеплення стін / фасаду термопанелями - теплими плитками Поліфасад - ціна і нюанси
 
Покажу один момент, визначений неприємний нюанс із нашої практики з утеплення стін і фасадів теплими плитками Поліфасад. Дійсно, часто до Поліфасаду можуть виникати деякі незручні питання, якщо він виготовлений неякісно. Наприклад, з косим зрізом пінопласту або коли бетонний шар сильно виходить за край пінопласту.
 
 
 
При монтажу на фасад / на стіну між плитами Поліфасад виникають такі некволі щілини. Якщо по лицьовій стороні все красиво відпрацьовується герметиком, то всередині щілини між плитами задути піною дуже проблематично, а точніше - затратно за додатковими грошами і по часу. Адже з лицьового боку шток пістолета для задування пінобетоном не проходить між зістикованими на стіні плитами. Тому треба задувати зверху і з боків кожну плитку відразу після її установки на стіну, перш ніж наступну приклеювати.
 
 
 
Так, можна попередньо на торці Поліфасаду наносити клей, прибираючи щілини, але клей не є утеплювачем.
 
 
 
Таким чином, по периметру квадратної плитки ми маємо містки холоду у вигляді сітки 50х50 см по всьому фасаду (або по стінах). І утеплення виходить неякісним. Тепловізор добре показує цей факт: світлі прожилки - це ті місця, в яких відбувається охолодження фасаду (або стін будинку).
 
Звичайно, якщо у Вас приватний будинок, а не квартира, і Ви самі утеплюєте свій фасад і стіни таким дешевим Поліфасадом, тоді так, ви можете додатково накупити побільше монтажної піни, подовжити шток пістолета якоюсь тонкою трубкою, щоб виходило якісно запінювати всі щілини між плитами Поліфасаду. І потихеньку, не поспішаючи, поступово обробляти кожну приклеєну і прикручену плитку, заповнюючи піною всі щілини на стиках.
 
 
 
Або ще можна застосовувати поліпропіленові стрічки, але все одно, через неякісний Поліфасад в деяких місцях доведеться і по три стрічки тулити, щоб усунути щілину. Краще вже тоді тільки піною користуватись.
 
 
 
Але нам як майстрам нецікаво робити безкоштовно таку додаткову роботу через неякісний Поліфасад. Тому що клієнт не згоден переплачувати за цю метушню. Ну і швидкість роботи сильно падає.
 
 
 
Наприклад, дивіться, рік тому цю трикімнатну квартиру на 9-му поверсі ми надійно і якісно утеплили за тиждень (там утеплювачем є пінопласт "сотка" з обробкою короїдом):
 
 
 
А ось цю таку ж квартиру - на 4-му поверсі - тільки за півтора місяці вдалося закінчити (це Поліфасад, як бачите, теж на пінопласті товщиною 100 мм).
 
 
 
Ну і по грошах господареві квартири на 4-му поверсі обійшлося ця справа майже в три рази дорожче - утеплити Поліфасадом. Тільки якісно утеплити, з певною скрупульозною метушнею, щоб все вийшло толково за підсумком.
 
Отже, не від усіх виробників Поліфасаду вдається досягти досить нормальної якості продукції, що випускається, тому будьте особливо критичні завжди і у всьому, якщо вирішили самі закупити Поліфасад дешевше і покликати нас його змонтувати на Ваші стіни.
 
За кінцівці, ніяк у Вас не вийде дешевше зробити якісне утеплення. Краще вже тоді взагалі відмовитися від подібного Поліфасаду на користь того ж пінопласту під короїдом. Буде і дешевше як мінімум в два рази, і ефективніше Ваше утеплення. Може, коли люди почнуть відмовлятися від неякісного Поліфасаду, виробники будуть змушені підвищити відповідальність перед клієнтами? Дуже на це сподіваємося.
 
 
Ось приклад більш-менш якісної теплою плитки Поліфасад, в якій збігається розмір пінопласту і розмір бетонного шару:
 
 
 
Зрозуміло, це тому, що для реклами, тому спеціально підбирають якісний Поліфасад. Ну а в основній масі купа браку попадається, з яким дуже складно працювати.

Загалом, такі справи з Поліфасадом, друзі, такі тонкощі і нюанси. Ми ні в якому разі не проти утеплення Поліфасадом. Просто ми озвучуємо Вам ті моменти роботи з цим видом теплих плиток, про що інші можуть і промовчати.
 
 
Дивіться орієнтовні* ціни
на наші послуги із зовнішнього утеплення в Дніпрі:
 

 
*  Більш точні ціни можна визначити тільки при обстеженні об'єкта утеплення
 
 
 
Звертайтеся до нас у Дніпрі за якісним утепленням. І неважливо, чим воно буде виконано - пінопластом, мінватою або тим же Поліфасадом. З вибором визначаєтесь Ви самі, в залежності від Вашого бюджету. Ми ж, зі свого боку, зробимо все максимально грамотно і надійно. Чисто заради себе, щоб спати спокійно.
 
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 

522