Маркет На БИС  »  Утепление и теплоизоляция  »  Утеплення покрівлі (дахів)  »

Дніпро: Приклад утеплення старої плоскої покрівлі монолітним пінобетоном D200 і D600 
 
Дивіться коротке відео
по темі утеплення плоскої покрівлі нашим якісним монолітним пінобетоном в Дніпрі та Україні:
 
 
 
Телефонуйте в Дніпрі в будь-який день з 8-00 до 20-00 з питань утеплення плоскої покрівлі нашим монолітним пінобетоном, уточнюйте терміни та ціну обсягу робіт у Вашому конкретному випадку:
 
 
 
или напишите Ваш вопрос в удобном для Вас мессенджере:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 

 
 
 
 
Це ми на старій будівлі, яку нові господарі викупили під торговий центр і ремонтують. Нас запросили виконати утеплення старої плоскої покрівлі нашим монолітним пінобетоном, тому що це вигідніше в даному випадку на 50% (якщо порівнювати з утепленням базальтовою ватою з усіма комплектуючими матеріалами).
 
 
 
Схематично, коротко покажемо Вам принцип утеплення даного конкретного об'єкту. В якості  паробар'єру під пінобетон замовник вирішив залишити старий рубероїд, який ще не втратив своєї цілісності та прослужить під пінобетоном ще дуже багато десятків років.
 
 
 
Довжина скату покрівлі - десять метрів. Різниця між верхньою та нижньою точками - метр десять. Тобто, ухил даху приблизно десять сантиметрів на метр (або 6 градусів). А це означає, що даний дах не такий вже й плоский.
 
 
 
Інженер-проектувальник розрахував, що для досягнення необхідної теплоізоляції покрівлі цієї будівлі товщина утеплювача при його коефіцієнті теплопровідності 0,06 повинна становити 20 - 25 см.
 
 
 
Ось ми і встановили маяки заввишки по 25 сантиметрів (вони в даному випадку з оцинкованого профілю).
 
 
 
І залили один шар товщиною 20 сантиметрів пінобетоном марки Д200, а поверх нього другий, більш щільний шар, товщиною 5 сантиметрів пінобетоном марки Д600.
 

 
 
 
 
Після нас на даний об'єкт зайдуть покрівельники та виконають наплавлення покрівлі рубероїдом прямо на наш пінобетон (після його висихання). А ми через пару днів переходимо на ось цей рівень нижче утеплювати стару плоску покрівлю так само.
 

 
 
Звертайтеся до нас за подібним утепленням плоскої покрівлі найвигіднішим у всіх аспектах монолітним пінобетоном. Таке утеплення надійно та ефективно прослужить рівно стільки, скільки служитиме будівля.
 
 
Якщо Вас цікавить обладнання для виробництва якісного монолітного пінобетону - звертайтеся, можемо Вас навчити та супроводжувати Вашу діяльність, включаючи обслуговування обладнання та постачання витратних матеріалів.
 
 
 
Телефонуйте нам у Дніпрі або пишіть у месенджерах. Ми на зв'язку в будь-який день з 8-00 до 20-00:
  
 
 
Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
  
  

339