Маркет На БИС  »  Утепление и теплоизоляция  »  Утеплення / теплоізоляція підлоги  »

Дніпро: Приклад утеплення підлоги по ґрунту у приватному будинку монолітним пінобетоном нашим обладнанням 
 
Дивіться коротке відео
по темі утеплення підлог монолітним пінобетоном в будинках і квартирах у Дніпрі та Україні:
   
 
 

 
 
 
З питаннями щодо утеплення підлоги у Вашому конкретному випадку телефонуйте у Дніпрі з 8-00 до 20-00 в будь-який зручний Вам день:
 
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 
Дивіться приклад утеплення підлоги по грунту
в приватному будинку монолітним пінобетоном (нашим обладнанням)
 
 
На прикладі цього приватного будинку хочемо коротко показати Вам принцип найвигіднішого, найефективнішого та найшвидшого утеплення підлоги прямо по ґрунту.
 
 
 
У цьому будинку господар спочатку зірвав у всіх кімнатах стару дерев'яну підлогу, яка вже почала підгнивати. Потім видалив грунт і каміння, та по периметру кожної кімнати встановив екструдований пінополістирол заввишки 60 см. Засипав рівний шар піску товщиною 40 см, і залишилося 20 см для заливання підлоги пінобетоном.
 
 
 
Це не означає, що Вам теж треба так робити (вивозити грунт і засипати 20 тонн піску замість вивезеного грунту). Але людина так собі вирішила. Хоча не варто було морочитися з вивезенням ґрунту та заміною його піском. Це дуже зайві витрати часу, зусиль і коштів. Але господар – пан, тут ми йому не указ.

Отже, продовжимо. За технологією утеплення пінобетоном по грунту, необхідно забезпечити гідроізоляцію пінобетону від грунту, оскільки пінобетон має властивість підтягувати вологу. Тому господар постелив на пісок гарну поліетиленову плівку. І потім приїхали ми, щоб за три години залити наш фірмовий пінобетон товщиною шару 20 см у всіх кімнатах цього приватного будинку.
 
 
 
У якості маяків у даному випадку вирішили використовувати капроновий шнур. Хоча в нас око вже набито так, що горизонтальну поверхню відчуваємо нутром і без будь-яких допоміжних засобів.
 

 
 
Для того щоб забезпечити достатню теплоізоляцію підлоги, необхідно залити на грунт мінімум 15 см пінобетону. У цьому випадку наш замовник вирішив залити шар пінобетону 20 см. Це нормально. Ось ми й заливаємо наш пінобетон.
 
 
 
Чому наш пінобетон найкращий на ринку. Весь секрет у спеціальній формулі та у спеціальному запатентованому обладнанні. Ось приклад звичайного пінобетону, який застосовується вже багато років у сфері будівництва та утеплення та нашого пінобетону:
 
 
 
У чому головна відмінність цих двох зразків? У розмірі комірки, у розмірі повітряної бульбашки. Чим менше комірка, тим більше цих бульбашок у кубічному сантиметрі. А що більше бульбашок , то менший коефіцієнт теплопровідності. Тобто ефективніший утеплювач.

Іншими словами, наш пінобетон за ціною такий же, як звичайний, але в півтора рази ефективніший, тепліший, міцніший. Тому неодмінно звертайтесь до нас, щоб зробити Ваше утеплення ефективнішим. А якщо Вам необхідно постійно та багато всього утеплювати, то замовляйте у нас наше фірмове запатентоване обладнання, яке виробляє такий ефективний і вигідний утеплювач для утеплення не тільки підлог по грунту, але і перекриттів, плоских покрівель і порожнистих стін.
 
 
 
Ось підходить до завершення процес заливання пінобетоном у всіх кімнатах цього будинку. Після заливання матеріалу потрібно дати хоча б пару днів застигнути, щоб можна було но ньому ходити. Ми застосовуємо максимально якісний цемент, який сприяє прискореному процесу застигання пінобетону для подальшого його оздоблення.
 
 
 
Хазяїн цього приватного будинку планує робити поверх нашого утеплювача досить щільну цементно-піщану стяжку, в яку сховає водяну теплу підлогу. Тобто опалення кімнат планується переважно теплою підлогою.
 
 
 
А ми свою частину робіт зі створення затишного та теплого житла підводимо до завершення, вирівнюємо пінобетон вже на виході. І далі вже їдемо до Вас утеплювати нашим чудовим пінобетоном Ваші підлоги по грунту або стелю з боку горища...
 
Звертайтесь до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день, ставте питання, прицінюйтесь, плануйте ефективне, надійне та вигідне еко-утеплення Вашого об'єкту. А може й обладнання замовляйте, якщо серйозно займаєтесь екологічним та економічним будівництвом та утепленням. Ми всьому навчимо і будемо при необхідності супроводжувати Вашу діяльність.
 
 
 
 
Зателефонуйте або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 

448