Маркет На БИС - Днепр » Фотогалерея » Стелі »
Комбіновані стелі: натяжні та гіпсокартон
« Предыдущая  | 1 [2] |  Следующая »

310PF_uk_01: Комбінована стеля в будинку

У цьому великому приватному будинку внутрішній ремонт на стадії завершення. Залишилися деякі електротехнічні моменти і будемо здавати роботу замовнику.

Стеля в цій кімнаті, за дизайнерським задумом, виконана в одному кольорі - біла матова. Зате багаторівнева, з фігурними гіпсокартонними коробами та з нішами. Напрошується приховане світлодіодне підсвічування в нішах, але клієнт не захотів підсвічування. Йому сподобалася просто розділяюча рівні стелі ніша, без будь-якого підсвічування, щоб потім, через кілька років не морочитися з її обслуговуванням, якщо, наприклад, перегорять деякі світлодіоди в стрічці. Ну а бажання клієнта для нас - закон!

Як бачите, кімната за допомогою стелі розділена на зони - світлу і темну. У світлій зоні додатково до точкових світильників додана люстра. Люстру і точкові світильники намагалися підібрати в одному стилі, тому що і колір усіх рівнів стелі ідентичний - білий матовий.

Отже, коли Вам знадобиться зробити якісний ремонт у Вашому будинку, або тільки виконати і встановити хороші стелі - звертайтеся! Ми завжди на зв'язку в будь-який день.

Телефонуйте в Дніпрі в будь-який день з 8-00 до 20-00, задавайте питання, з'ясовуйте ціну натяжної стелі в вашому конкретному випадку, викликайте майстра на замір для визначення найбільш вигідної підсумкової вартості:

(067) 936-10-37

(050) 93-23-117

або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:

WhatsappViberTelegramMessengerInstagram

Дивіться розділ нашого сайту
Натяжні стелі в Дніпрі

Натяжні стелі в Дніпрі


« Предыдущая  | 1 [2] |  Следующая »
261