Маркет На БИС  »  Стелі  »  Натяжні стелі  »

Дніпро: Комбіновані стелі - натяжні та гіпсокартон 
 
Дивіться наші короткі відео
по темі комбінованих стель у Дніпрі та Україні:
 
 
 

 
 
Звертайтеся до нас у Дніпрі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте Ваші питання по темі комбінованих або будь-яких інших стель, попередньо прицінюйтеся, наскільки це може вийти в телефонному режимі:
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 
Дивіться деякі фото
прикладів комбінованих стель, встановлених у квартирах, будинках, офісах наших клієнтів у Дніпрі та Україні:
 

 
 
 
 
Особливості комбінованих стель (натяжні і гіпсокартон)
  
Комбіновані стелі - це такі стелі, які найчастіше виконані з гіпсокартону зі вставками натяжного ПВХ полотна. Однак, слід зазначити, що якщо орієнтуватися на тенденції моди, то такий тип оформлення стелі трохи застарів. Але все одно його постійно у нас замовляють, бо не на всіх людей мода здатна сильно вплинути. Мода постійно змінюється, а ось давня аксіома "на смак і колір товаришів немає" живе вічно!

Як правило, мова про комбіновані стелі заходить при необхідності створити дворівневу стелю (або багаторівневу), особливо при виготовленні дизайнерських стель, коли потрібно виконати всякі різні навороти та примхи дизайнерської думки.

Простіше та надійніше з гіпскартона виробляти всякі такі елементи дизайну стелі, хоч це за підсумком виходить і довше за часом, і дорожче по грошах. Що ж поробиш, як то кажуть - мистецтво вимагає жертв!

А також комбіновані стелі знадобляться для створення спеціальних технологічних ніш під ось таку приховане світлодіодне підсвічування. Ну і для створення подібних ніш під приховані карнизи для штор.

Або ж комбіновані стелі нам прийдуть на допомогу для вирішення таких завдань, коли один рівень за дизайнерським задумом потрібно обробити якось особливо ...

Наприклад, дивіться, ця дворівнева комбінована стеля зроблена по-особливому. Нижній ярус стелі виконаний з гіпсокартону та оброблений рідкими шпалерами. А цей - оброблений декоративною штукатуркою.

Тут взагалі два нижніх рівні оброблені декоративною штукатуркою, а верхній рівень - це глянсове натяжне полотно. Як бачите, в темі дорогих ремонтів квартир комбіновані стелі є важливою частиною.

Ну і ось такі ніші неможливо виконати без застосування гіпсокартону ...

Найчастіше, при виконанні комбінованих стель, гіпсокартонної частини стелі виходить більше за площею, ніж натяжної. Натяжне полотно грає роль більше як збагачення дизайну стелі, який в більшій мірі зроблений з гіпсокартонних коробів різної конфігурації.

Хоча часто буває, що, навпаки, гіпсокартонні короби є як би доповненням до основного за площею натяжного полотна - як би додатковими декоративними елементами. Все залежить від початкової дизайнерської задумки. Тому комбіновані стелі - це, скоріше, більше дизайнерські рішення стель, ніж бюджетні.

Звертайтеся до нас як за дизайнерськими багаторівневими комбінованими стелями, так і за найпростішими бюджетними. Ми однаково любимо свою роботу зі створення стель - як складних, так і простих. Кличте нас на Ваш об'єкт на заміри, щоб вже на місці більш предметно поговорити про найвигіднішу для Вас ціну:
  
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
или напишите Ваш вопрос в удобном для Вас мессенджере:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 

 
 
Ціна залежить від обсягів робіт, від складності дизайну стелі, від термінів виконання робіт, тому обов'язково зателефонуйте, розкажіть вихідні умови, покличте на свій об'єкт особисто оцінити ситуацію і зробити виміри, а тоді вже вийде озвучити більш-менш точну підсумкову ціну послуг з виготовлення стелі в конкретно Вашому випадку!
 
(067) 936-10-37
 
(050) 93-23-117
 
 
или напишите Ваш вопрос в удобном для Вас мессенджере:
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 

267